Niny website 2023

Niny Baltissen
Dorpsondersteuner
Bergharen/Hernen/Leur
n.baltissen@meervoormekaar.nl
06 - 283 99 446

Anton website 2023

Anton de Boer
Sociaal werker Wijchen
a.deboer@meervoormekaar.nl
06 - 39 11 41 36

Maartje website 2023

Maartje Bugter
Teammanager Druten en Wijchen      Communicatie MeerVoormekaar
m.bugter@meervoormekaar.nl
06 - 33 63 27 80

Hans website 2023

Hans Bussink
Sociaal werker Wijchen
h.bussink@meervoormekaar.nl
06 - 39 11 41 35

fotowebsite

Ebo Cardna
Jongerenwerker Wijchen en Druten
e.cardna@meervoormekaar.nl
06 - 17 86 05 66

Odette websiteformaat Okt2023 -5

Odette van der Donk
Ondersteuner Welzijnsdiensten                                                              Medewerker PlusBus Druten
o.vanderdonk@meervoormekaar.nl
06 - 33 63 40 34

20230501_Maria websiteformaat_9

Maria van Eldijk
Sociaal pedagogisch werker Dagbegeleiding Wijchen m.vaneldijk@meervoormekaar.nl

06-28178499 (Achterom  Wijchen)

Jeanny Evers 2023

Jeanny Evers
Sociaal werker Wijchen
j.evers@meervoormekaar.nl
06 - 81 02 69 93

20230503_Jelle websiteformaat_9

Jelle Goijarts
Sociaal Pedagogisch werker
Dagbegeleiding
j.goijarts@meervoormekaar.nl
06-28400857 (dagbegeleiding De Ontmoeting)

Joey-Groenendijk-5-683x1024 (2)

Joey Groenendijk 
Assistent teammanager Druten
Jongerenwerker Druten
j.groenendijk@meervoormekaar.nl
06 - 19 34 82 95

20230421_Ursula websiteformaat_8

Leah van Hall
Jongerenwerker en Sociaal werker
l.vanhall@meervoormekaar.nl
06-82050648

20230418_Conny websiteformaat_5

Conny Heerkens
Sociaal Pedagogisch werker
Dagbegeleiding Wijchen
c.heerkens@meervoormekaar.nl
06 – 28178499 (Achterom Wijchen)
06 – 13130600 (Oase Alverna)

website 2023

Ingrid Jansen
Sociaal pedagogisch werker
Dagbegeleiding Druten
i.jansen@meervoormekaar.nl
06-28400857 (dagbegeleiding De Ontmoeting)

20230421_Noor websiteformaat_7

Noor Jansen
Jongerenwerker en Sociaal werker
n.jansen@meervoormekaar.nl
06-19687219

20230421_Leah websiteformaat_7

Ursula Jansen
Sociaal Pedagogisch werker
Dagbegeleiding Wijchen
u.jansen@meervoormekaar.nl
06 – 13130600 (Oase Alverna)

Herman websiteformaat-7

Herman Janssen
Directeur-bestuurder
h.janssen@meervoormekaar.nl
06 - 81149361

Website Germa-7

Germa Lagarde
Administratief Medewerker
g.lagarde@meervoormekaar.nl
06 - 833 12254

website2023

Ashley Las van Bennekom
Jongerenwerker
a.lasvanbennekom@meervoormekaar.nl
06 - 82512877

Milou websiteformaat-2023

Milou van de Logt
Sociaal pedagogisch werker
Dagbegeleiding Druten
m.vandelogt@meervoormekaar.nl
06-28400857 (dagbegeleiding De Ontmoeting)

Thea van Lotringen

Thea van Lotringen
Administratief Medewerker
Medewerker WijWijchen
Medewerker Communicatie
t.vanlotringen@meervoormekaar.nl
06 - 15593405

Gertie websiteformaat-7

Gertie de Moor
Sociaal pedagogisch werker
Dagbegeleiding Druten
g.demoor@meervoormekaar.nl
06-28400857 (dagbegeleiding De Ontmoeting)

Leonie website 2023

Leonie van den Nieuwenhuijzen
Ondersteuner Welzijnsdiensten
l.vandennieuwenhuijzen@meervoormekaar.nl
06-82539959

Maaike van Ooijen

Maaike van Ooijen
Medewerker OpStap en PlusBus
m.vanooijen@meervoormekaar.nl
06-83853227

Tessy website foto

Tessy Oosterbaan
Sociaal werker Wijchen en Druten
t.oosterbaan@meervoormekaar.nl
06-83014571

Bep website 2023

Bep Postema
Receptioniste
b.postema@meervoormekaar.nl
024 - 641 84 59

Silhouette-man

Amer Purisic
Trainee
a.purisic@meervoormekaar.nl
06-83403724

Foto roy 2023 voor website

Roy Quist
Jongerenwerker en Sociaal werker
r.quist@meervoormekaar.nl
06-57120305

gekozenvoorwebsite

Mechelien Rambach
Sociaal werker en opvoedondersteuning
m.rambach@meervoormekaar.nl
06 - 83877655

20230512_Vinny websiteformaat_9

Vinny Ruijs
Sociaal Pedagogisch werker
Dagbegeleiding
v.ruijs@meervoormekaar.nl
06-28400857 (dagbegeleiding De Ontmoeting)

DanielleSanders2021

Daniëlle Sanders
Directiesecretaresse &
Medewerker OpStap
d.sanders@meervoormekaar.nl
06-28399451

louise website 2023

Louise Schat
Dorpsondersteuner Bergharen Hernen Leur Sociaal werker Druten

l.schat@meervoormekaar.nl
06-48633587

Ruud webstie 2023

Ruud Schouten
Beleidsmedewerker & Coördinator Dagbegeleiding en Vervoersdiensten Druten en Wijchen
r.schouten@meervoormekaar.nl
06-10513605

 

RobinSchuurmans2021

Robin Schuurmans
Jongerenwerker en opvoedondersteuning
r.schuurmans@meervoormekaar.nl
06 - 39114134

Rick-6

Rick Sölez
Jongerenwerker Wijchen
r.solez@meervoormekaar.nl
06 - 39 11 41 38

 

Mariëlle van Swaay

Mariëlle van Swaay
Sociaal werker Druten
m.vanswaay@meervoormekaar.nl
06 - 17 86 05 76

Frank 2023 website

Frank Thijssen
Assistent Teammanager Wijchen

Dorpsondersteuner Alverna
Sociaal werker Wijchen
f.thijssen@meervoormekaar.nl
06 - 39 11 41 37

website keuze

Janneke Verbeeten
Sociaal pedagogisch werker
Dagbegeleiding Druten
j.verbeeten@meervoormekaar.nl
06-28400857(dagbegeleiding De Ontmoeting)

Afbeelding1 LOGO MVM
DeKrachtVanSamen
https://www.meervoormekaar.nl/wp-content/uploads/2022/02/cropped-MvM_Logo2.jpg
Groepsfoto stagiaires 3

 Stagiaires Harun, Britte, Nowa, Amer en Simon