Anton-2 (website)

Anton de Boer
Opbouwwerker Wijchen
a.deboer@meervoormekaar.nl
06 - 39 11 41 36

Marleen-3 (website)

Marleen Borgonjen
Coördinator & Opbouwwerker Druten en Wijchen
m.borgonjen@meervoormekaar.nl
06 - 39 11 39 29

Carla-2 (website)

Carla van den Braak
Beleidsmedewerker & Medewerker HR
c.vandenbraak@meervoormekaar.nl
024 - 641 84 59

Maartje-1 (website)

Maartje Bugter
Coördinator Vluchtelingenwerk Druten &  Opbouwwerker Druten en Wijchen
m.bugter@meervoormekaar.nl
06 - 33 63 27 80

Hans-2 (website)

Hans Bussink
Opbouwwerker Wijchen
h.bussink@meervoormekaar.nl
06 - 39 11 41 35

Odette-6 (website)

Odette van der Donk
Ondersteuner Welzijnsdiensten Druten
o.vanderdonk@meervoormekaar.nl
06 - 33 63 40 34

Yvonne-2 (website)

Yvonne Duijndam
Opbouwwerker
Wijchen
y.duijndam@meervoormekaar.nl
06 - 39 11 41 33

Jeanny-1 (website)

Jeanny Evers
Coördinator Vrijwilligerscentrale Druten en Wijchen
j.evers@meervoormekaar.nl
06 - 81 02 69 93

Ronald-3 (website)

Ronald van Goethem
Jongerenwerker Druten
r.vangoethem@meervoormekaar.nl
06 - 33 63 40 33

Masha-1 (website)

Masha Gromova
Jongerenwerker Wijchen
m.gromova@meervoormekaar.nl
06 - 39 11 41 38

Bert-3 (website)

Bert de Haas
Coördinator Actief Maas en Waal
b.dehaas@actiefmaasenwaal.nl
024 - 641 84 59

Rosalie-3 (website)

Rosalie Hensen
Jongerenwerker Druten en Wijchen
r.hensen@meervoormekaar.nl
06 - 17 86 05 66

Monique Hoeijmakers-8 (website)

Monique Hoeijmakers
Communicatiemedewerker
m.hoeijmakers@meervoormekaar.nl
024 - 641 84 59

Monique Hoogakker-2 (website)

Monique Hoogakker
Coördinator
Buurtbemiddeling Wijchen
buurtbemiddeling@meervoormekaar.nl
024 - 641 84 59

Ingrid-1 (website)

Ingrid Jansen
Activiteitenbegeleider
Dagbegeleiding Druten
i.jansen@meervoormekaar.nl
0487 - 59 96 10

Fidan-2 (website)

Fidan Kenan
Opbouwwerker Druten
f.kenan@meervoormekaar.nl
06 - 33 63 40 32

Germa-2 (website)

Germa Lagarde
Administratief ondersteuner
g.lagarde@meervoormekaar.nl
024 - 641 84 59

Milou-2 (website)

Milou van de Logt
Activiteitenbegeleider
Dagbegeleiding Druten
m.vandelogt@meervoormekaar.nl
0487 - 59 96 10

avatar-01

Thea van Lotringen
Administratief
ondersteuner
t.vanlotringen@meervoormekaar.nl
024 - 641 84 59

Gertie-1 (website)

Gertie de Moor
Activiteitenbegeleider
Dagbegeleiding Druten
g.demoor@meervoormekaar.nl
0487 - 59 96 10

Leonie-3 (website)

Leonie van den Nieuwenhuijzen
Ondersteuner Welzijnsdiensten Wijchen
l.vandennieuwenhuijzen@meervoormekaar.nl
024 - 641 84 59

Annette-1 (website)

Annette Nijhuis
Directeur/Bestuurder
a.nijhuis@meervoormekaar.nl
06 - 47 65 85 64

Bart-2 (website)

Bart Reijbroek
Medewerker Vrijwilligerscentrale Wijchen
b.reijbroek@meervoormekaar.nl
024 - 641 84 59

Danielle-2 (website)

Daniëlle Sanders
Directiesecretaresse &
Medewerker OpStap
d.sanders@meervoormekaar.nl
024 - 641 84 59

Ruud-1 (website)

Ruud Schouten
Beleidsmedewerker & Coördinator Wijchen
r.schouten@meervoormekaar.nl
024 - 641 84 59

Helen-3 (website)

Helen Scholten
Opbouwwerker Druten en Wijchen
h.scholten@meervoormekaar.nl
06 - 33 63 40 43

Marielle-4 (website)

Mariëlle van Swaay
Opbouwwerker Druten
m.vanswaay@meervoormekaar.nl
06 - 17 86 05 76

avatar-01

Jeannette van Thiel
Medewerker OpStap
j.vanthiel@meervoormekaar.nl
024 - 641 84 59

Frank-2 (website)

Frank Thijssen
Jongerenwerker & Opbouwwerker Wijchen
f.thijssen@meervoormekaar.nl
06 - 39 11 41 37

Etienne-1 (website)

Etienne van Trigt
Jongerenwerker Druten en Wijchen
e.vantrigt@meervoormekaar.nl
06 - 19 34 82 95

Janneke-3 (website)

Janneke Verbeeten
Activiteitenbegeleider
Dagbegeleiding Druten
j.verbeeten@meervoormekaar.nl
0487 - 59 96 10

Kea-1 (website)

Kea van der Vinne
Jongerenwerker Wijchen
k.vandervinne@meervoormekaar.nl
06 - 28 39 94 46

Josien-4 (website)

Josien Warris
Coördinator
Jongerenwerk & Opvoedondersteuning Druten en Wijchen
j.warris@meervoormekaar.nl
06 - 39 11 41 34

Mieke-2 (website)

Mieke Wijnands
Activiteitenbegeleider
Dagbegeleiding Deest
m.wijnands@meervoormekaar.nl
06 - 15 15 45 06