Niny-Baltissen-1-1-682x1024 (2)

Niny Baltissen
Dorpsondersteuner
Bergharen/Hernen/Leur
n.baltissen@meervoormekaar.nl
06 - 283 99 446

foto colinda website

Colinda van Benthem
Coördinator Samenlevingsopbouw Druten & Wijchen
c.vanbenthem@meervoormekaar.nl

Anton de Boer

Anton de Boer
Sociaal werker Wijchen
a.deboer@meervoormekaar.nl
06 - 39 11 41 36

Carla van den Braak

Carla van den Braak
Beleidsmedewerker & Medewerker HR
c.vandenbraak@meervoormekaar.nl
024 - 641 84 59

Maartje Bugter

Maartje Bugter
Coördinator Vluchtelingenwerk Druten  & Communicatie MeerVoormekaar

m.bugter@meervoormekaar.nl
06 - 33 63 27 80

Hans Bussink

Hans Bussink
Sociaal werker Wijchen
h.bussink@meervoormekaar.nl
06 - 39 11 41 35

fotowebsite

Ebo Cardna
Jongerenwerker Wijchen en Druten
e.cardna@meervoormekaar.nl
06 - 17 86 05 66

Odette van der Donk

Odette van der Donk
Ondersteuner Welzijnsdiensten Druten
o.vanderdonk@meervoormekaar.nl
06 - 33 63 40 34

Jeanny-1 (website)

Jeanny Evers
Coördinator Vrijwilligerscentrale Druten en Wijchen
j.evers@meervoormekaar.nl
06 - 81 02 69 93

Joey-Groenendijk-5-683x1024 (2)

Joey Groenendijk
Jongerenwerker Druten
j.groenendijk@meervoormekaar.nl
06 - 19 34 82 95

Monique Hoogakker

Monique Hoogakker
Coördinator
Buurtbemiddeling Wijchen
buurtbemiddeling@meervoormekaar.nl
024 - 641 84 59

Ingrid-1 (website)

Ingrid Jansen
Sociaal pedagogisch werker
Dagbegeleiding Druten
i.jansen@meervoormekaar.nl
06-28400857

Fidan-2 (website)

Fidan Kenan
Sociaal werker Druten
f.kenan@meervoormekaar.nl
06 - 33 63 40 32

Germa Lagarde

Germa Lagarde
Administratief ondersteuner
g.lagarde@meervoormekaar.nl
024 - 641 84 59

Ashley Las van Bennekom

Ashley Las van Bennekom
Sociaal werker
a.lasvanbennekom@meervoormekaar.nl
06 - 82 512 877

Milou-2 (website)

Milou van de Logt
Sociaal pedagogisch werker
Dagbegeleiding Druten
m.vandelogt@meervoormekaar.nl
06-28400857

Thea van Lotringen

Thea van Lotringen
Administratief ondersteuner
t.vanlotringen@meervoormekaar.nl
024 - 641 84 59

Gertie de Moor

Gertie de Moor
Sociaal pedagogisch werker
Dagbegeleiding Druten
g.demoor@meervoormekaar.nl
06-28400857

Leonie van den Nieuwenhuijzen

Leonie van den Nieuwenhuijzen
Ondersteuner Welzijnsdiensten Wijchen
l.vandennieuwenhuijzen@meervoormekaar.nl
06-82539959

Annette2020vierkant

Annette Nijhuis
Directeur/Bestuurder
a.nijhuis@meervoormekaar.nl
06 - 47 65 85 64

Maaike van Ooijen

Maaike van Ooijen
Medewerker OpStap en Plusbus
m.vanooijen@meervoormekaar.nl

Bep Postema

Bep Postema
Receptioniste
b.postema@meervoormekaar.nl
024 - 641 84 59

Danielle-2 (website)

Daniëlle Sanders
Directiesecretaresse &
Medewerker OpStap
d.sanders@meervoormekaar.nl
024 - 641 84 59

Ruud-1 (website)

Ruud Schouten
Beleidsmedewerker & Coördinator Wijchen
r.schouten@meervoormekaar.nl
024 - 641 84 59

Helen Scholten

Helen Scholten
Sociaal werker Druten
h.scholten@meervoormekaar.nl
06 - 33 63 40 43

Rick-6

Rick Sölez
Jongerenwerker Wijchen
r.solez@meervoormekaar.nl
06 - 39 11 41 38

Mariëlle van Swaay

Mariëlle van Swaay
Sociaal werker Druten
m.vanswaay@meervoormekaar.nl
06 - 17 86 05 76

Frank-2 (website)

Frank Thijssen
Sociaal werker Wijchen
f.thijssen@meervoormekaar.nl
06 - 39 11 41 37

Janneke-3 (website)

Janneke Verbeeten
Sociaal pedagogisch werker
Dagbegeleiding Druten
j.verbeeten@meervoormekaar.nl
06-28400857

Josien-4 (website)

Josien Warris
Medewerker Jeugd & Opvoedingsondersteuning
Druten en Wijchen
j.warris@meervoormekaar.nl
06-39114134

Els Wilmink-2

Els Wilmink- van Well
Dorpsondersteuner
Bergharen/Hernen/Leur & Opbouwwerker Wijchen
e.wilmink@meervoormekaar.nl
06- 486 33 587