Niny-Baltissen-1-1-682x1024 (2)

Niny Baltissen
Dorpsondersteuner
Bergharen/Hernen/Leur
n.baltissen@meervoormekaar.nl
06 - 283 99 446

Anton-2 (website)

Anton de Boer
Opbouwwerker Wijchen
a.deboer@meervoormekaar.nl
06 - 39 11 41 36

Marleen-3 (website)

Marleen Borgonjen
Coördinator & Opbouwwerker Druten en Wijchen
m.borgonjen@meervoormekaar.nl
06 - 39 11 39 29

Carla-2 (website)

Carla van den Braak
Beleidsmedewerker & Medewerker HR
c.vandenbraak@meervoormekaar.nl
024 - 641 84 59

Maartje-1 (website)

Maartje Bugter
Coördinator Vluchtelingenwerk Druten &  Opbouwwerker Druten en Wijchen
m.bugter@meervoormekaar.nl
06 - 33 63 27 80

Hans-2 (website)

Hans Bussink
Opbouwwerker Wijchen
h.bussink@meervoormekaar.nl
06 - 39 11 41 35

Odette-6 (website)

Odette van der Donk
Ondersteuner Welzijnsdiensten Druten
o.vanderdonk@meervoormekaar.nl
06 - 33 63 40 34

Yvonne-2 (website)

Yvonne Duijndam
Opbouwwerker
Wijchen
y.duijndam@meervoormekaar.nl
06 - 39 11 41 33

Jeanny-1 (website)

Jeanny Evers
Coördinator Vrijwilligerscentrale Druten en Wijchen
j.evers@meervoormekaar.nl
06 - 81 02 69 93

Ronald-3 (website)

Ronald van Goethem
Jongerenwerker Druten
r.vangoethem@meervoormekaar.nl
06 - 33 63 40 33

Joey-Groenendijk-5-683x1024 (2)

Joey Groenendijk
Jongerenwerker Druten
j.groenendijk@meervoormekaar.nl
06 - 19 34 82 95

Rosalie-3 (website)

Rosalie Hensen
Jongerenwerker Druten en Wijchen
r.hensen@meervoormekaar.nl
06 - 17 86 05 66

Marielle-Heuvelmans-5 (3)

Mariëlle Heuvelmans
Manager Rondom Wijchen
m.heuvelmans@meervoormekaar.nl
06 - 27 10 98 74

Monique Hoogakker-2 (website)

Monique Hoogakker
Coördinator
Buurtbemiddeling Wijchen
buurtbemiddeling@meervoormekaar.nl
024 - 641 84 59

Ingrid-1 (website)

Ingrid Jansen
Activiteitenbegeleider
Dagbegeleiding Druten
i.jansen@meervoormekaar.nl
0487 - 59 96 10

Fidan-2 (website)

Fidan Kenan
Opbouwwerker Druten
f.kenan@meervoormekaar.nl
06 - 33 63 40 32

Germa-2 (website)

Germa Lagarde
Administratief ondersteuner
g.lagarde@meervoormekaar.nl
024 - 641 84 59

Milou-2 (website)

Milou van de Logt
Activiteitenbegeleider
Dagbegeleiding Druten
m.vandelogt@meervoormekaar.nl
0487 - 59 96 10

avatar-01

Thea van Lotringen
Administratief ondersteuner
t.vanlotringen@meervoormekaar.nl
024 - 641 84 59

Gertie-1 (website)

Gertie de Moor
Activiteitenbegeleider
Dagbegeleiding Druten
g.demoor@meervoormekaar.nl
0487 - 59 96 10

Leonie-3 (website)

Leonie van den Nieuwenhuijzen
Ondersteuner Welzijnsdiensten Wijchen
l.vandennieuwenhuijzen@meervoormekaar.nl
024 - 641 84 59

Annette-1 (website)

Annette Nijhuis
Directeur/Bestuurder
a.nijhuis@meervoormekaar.nl
06 - 47 65 85 64

Bep-3-1

Bep Postema
Receptioniste
b.postema@meervoormekaar.nl
024 - 641 84 59

Bart-2 (website)

Bart Reijbroek
Medewerker Vrijwilligerscentrale Wijchen
b.reijbroek@meervoormekaar.nl
024 - 641 84 59

Karin-4

Karin Rosmalen
Activiteitenbegeleider
Dagbegeleiding Druten
k.rosmalen@meervoormekaar.nl
0487 - 59 96 10

Danielle-2 (website)

Daniëlle Sanders
Directiesecretaresse &
Medewerker OpStap
d.sanders@meervoormekaar.nl
024 - 641 84 59

Ruud-1 (website)

Ruud Schouten
Beleidsmedewerker & Coördinator Wijchen
r.schouten@meervoormekaar.nl
024 - 641 84 59

Helen-3 (website)

Helen Scholten
Opbouwwerker Druten en Wijchen
h.scholten@meervoormekaar.nl
06 - 33 63 40 43

Rick-6

Rick Sölez
Jongerenwerker Wijchen
r.solez@meervoormekaar.nl
06 - 39 11 41 38

Marielle-4 (website)

Mariëlle van Swaay
Opbouwwerker Druten
m.vanswaay@meervoormekaar.nl
06 - 17 86 05 76

Jeannette van Thiel-1 (website)

Jeannette van Thiel
Medewerker OpStap
j.vanthiel@meervoormekaar.nl
024 - 641 84 59

Frank-2 (website)

Frank Thijssen
Jongerenwerker & Opbouwwerker Wijchen
f.thijssen@meervoormekaar.nl
06 - 39 11 41 37

Janneke-3 (website)

Janneke Verbeeten
Activiteitenbegeleider
Dagbegeleiding Druten
j.verbeeten@meervoormekaar.nl
0487 - 59 96 10

Josien-4 (website)

Josien Warris
Coördinator
Jongerenwerk & Opvoedondersteuning Druten en Wijchen
j.warris@meervoormekaar.nl
06 - 39 11 41 34

Els Wilmink-2

Els Wilmink- van Well
Dorpsondersteuner
Bergharen/Hernen/Leur
e.wilmink@meervoormekaar.nl
06- 486 33 587

Mieke-2 (website)

Mieke Wijnands
Activiteitenbegeleider
Dagbegeleiding Deest
m.wijnands@meervoormekaar.nl
06 - 15 15 45 06