Niny-Baltissen-1-1-682x1024 (2)

Niny Baltissen
Dorpsondersteuner
Bergharen/Hernen/Leur
n.baltissen@meervoormekaar.nl
06 - 283 99 446

Anton de Boer

Anton de Boer
Opbouwwerker Wijchen
a.deboer@meervoormekaar.nl
06 - 39 11 41 36

Marleen Borgonjen

Marleen Borgonjen
Coördinator & Opbouwwerker Druten en Wijchen
m.borgonjen@meervoormekaar.nl
06 - 39 11 39 29

Carla van den Braak

Carla van den Braak
Beleidsmedewerker & Medewerker HR
c.vandenbraak@meervoormekaar.nl
024 - 641 84 59

Maartje Bugter

Maartje Bugter
Coördinator Vluchtelingenwerk Druten &  Opbouwwerker Druten en Wijchen
m.bugter@meervoormekaar.nl
06 - 33 63 27 80

Hans Bussink

Hans Bussink
Opbouwwerker Wijchen
h.bussink@meervoormekaar.nl
06 - 39 11 41 35

Odette van der Donk

Odette van der Donk
Ondersteuner Welzijnsdiensten Druten
o.vanderdonk@meervoormekaar.nl
06 - 33 63 40 34

Jeanny Evers

Jeanny Evers
Coördinator Vrijwilligerscentrale Druten en Wijchen
j.evers@meervoormekaar.nl
06 - 81 02 69 93

Ronald van Goethem

Ronald van Goethem
Jongerenwerker Druten
r.vangoethem@meervoormekaar.nl
06 - 33 63 40 33

Joey-Groenendijk-5-683x1024 (2)

Joey Groenendijk
Jongerenwerker Druten
j.groenendijk@meervoormekaar.nl
06 - 19 34 82 95

Rosalie Hensen

Rosalie Hensen
Jongerenwerker Druten en Wijchen
r.hensen@meervoormekaar.nl
06 - 17 86 05 66

Monique Hoogakker

Monique Hoogakker
Coördinator
Buurtbemiddeling Wijchen
buurtbemiddeling@meervoormekaar.nl
024 - 641 84 59

Ingrid Jansen

Ingrid Jansen
Activiteitenbegeleider
Dagbegeleiding Druten
i.jansen@meervoormekaar.nl
0487 - 59 96 10

Fidan Kenan

Fidan Kenan
Opbouwwerker Druten
f.kenan@meervoormekaar.nl
06 - 33 63 40 32

Germa Lagarde

Germa Lagarde
Administratief ondersteuner
g.lagarde@meervoormekaar.nl
024 - 641 84 59

Ashley Las van Bennekom

Ashley Las van Bennekom
Trainee
a.lasvanbennekom@meervoormekaar.nl
06 - 82 512 877

Milou van de Logt

Milou van de Logt
Activiteitenbegeleider
Dagbegeleiding Druten
m.vandelogt@meervoormekaar.nl
0487 - 59 96 10

Thea van Lotringen

Thea van Lotringen
Administratief ondersteuner
t.vanlotringen@meervoormekaar.nl
024 - 641 84 59

Gertie de Moor

Gertie de Moor
Activiteitenbegeleider
Dagbegeleiding Druten
g.demoor@meervoormekaar.nl
0487 - 59 96 10

Leonie van den Nieuwenhuijzen

Leonie van den Nieuwenhuijzen
Ondersteuner Welzijnsdiensten Wijchen
l.vandennieuwenhuijzen@meervoormekaar.nl
06-82539959

Annette2020vierkant

Annette Nijhuis
Directeur/Bestuurder
a.nijhuis@meervoormekaar.nl
06 - 47 65 85 64

Maaike van Ooijen

Maaike van Ooijen
Medewerker OpStap en Plusbus
m.vanooijen@meervoormekaar.nl

Bep Postema

Bep Postema
Receptioniste
b.postema@meervoormekaar.nl
024 - 641 84 59

Bart Reijbroek

Bart Reijbroek
Medewerker Vrijwilligerscentrale Wijchen
b.reijbroek@meervoormekaar.nl
024 - 641 84 59

Karin-4

Karin Rosmalen
Activiteitenbegeleider
Dagbegeleiding Druten
k.rosmalen@meervoormekaar.nl
0487 - 59 96 10

Daniëlle Sanders

Daniëlle Sanders
Directiesecretaresse &
Medewerker OpStap
d.sanders@meervoormekaar.nl
024 - 641 84 59

Ruud Schouten

Ruud Schouten
Beleidsmedewerker & Coördinator Wijchen
r.schouten@meervoormekaar.nl
024 - 641 84 59

Helen Scholten

Helen Scholten
Opbouwwerker Druten en Wijchen
h.scholten@meervoormekaar.nl
06 - 33 63 40 43

Rick-6

Rick Sölez
Jongerenwerker Wijchen
r.solez@meervoormekaar.nl
06 - 39 11 41 38

Mariëlle van Swaay

Mariëlle van Swaay
Opbouwwerker Druten
m.vanswaay@meervoormekaar.nl
06 - 17 86 05 76

Jeannette van Thiel

Jeannette van Thiel
Medewerker OpStap
j.vanthiel@meervoormekaar.nl
024 - 641 84 59

Frank Thijssen

Frank Thijssen
Opbouwwerker Wijchen
f.thijssen@meervoormekaar.nl
06 - 39 11 41 37

andries website

Andries van der Veer
Opbouwwerker Wijchen
a.vanderveer@meervoormekaar.nl
06- 82 551 308

Janneke Verbeeten

Janneke Verbeeten
Activiteitenbegeleider
Dagbegeleiding Druten
j.verbeeten@meervoormekaar.nl
0487 - 59 96 10

Josien Warris

Josien Warris
Medewerker Jeugd & Opvoedondersteuning Druten en Wijchen
j.warris@meervoormekaar.nl
06 - 39 11 41 34

Els Wilmink-2

Els Wilmink- van Well
Dorpsondersteuner
Bergharen/Hernen/Leur
e.wilmink@meervoormekaar.nl
06- 486 33 587