Niny-Baltissen-1-1-682x1024 (2)

Niny Baltissen
Dorpsondersteuner
Bergharen/Hernen/Leur
n.baltissen@meervoormekaar.nl
06 - 283 99 446

Anton de Boer

Anton de Boer
Sociaal werker Wijchen
a.deboer@meervoormekaar.nl
06 - 39 11 41 36

Maartje-1 (website)

Maartje Bugter
Teammanager Druten en Wijchen Communicatie MeerVoormekaar
m.bugter@meervoormekaar.nl
06 - 33 63 27 80

Hans-2 (website)

Hans Bussink
Sociaal werker Wijchen
h.bussink@meervoormekaar.nl
06 - 39 11 41 35

fotowebsite

Ebo Cardna
Jongerenwerker Wijchen en Druten
e.cardna@meervoormekaar.nl
06 - 17 86 05 66

Odette van der Donk

Odette van der Donk
Ondersteuner Welzijnsdiensten          Medewerker PlusBus Druten
o.vanderdonk@meervoormekaar.nl
06 - 33 63 40 34

Jeanny-1 (website)

Jeanny Evers
Sociaal werker Wijchen
j.evers@meervoormekaar.nl
06 - 81 02 69 93

Kim foto website

Kim Goolkate
Vluchtelingenwerk en Sociaal werker Druten
k.goolkate@meervoormekaar.nl
06 - 83403724

Joey-Groenendijk-5-683x1024 (2)

Joey Groenendijk 
Assistent teammanager Druten
Jongerenwerker Druten
j.groenendijk@meervoormekaar.nl
06 - 19 34 82 95

Monique Hoogakker

Monique Hoogakker
Coördinator
Buurtbemiddeling Wijchen
buurtbemiddeling@meervoormekaar.nl
024 - 641 84 59

Ingrid-1 (website)

Ingrid Jansen
Sociaal pedagogisch werker
Dagbegeleiding Druten
i.jansen@meervoormekaar.nl
06-28400857

Germa Lagarde

Germa Lagarde
Administratief Medewerker
g.lagarde@meervoormekaar.nl
06 - 833 12254

Ashley Las van Bennekom

Ashley Las van Bennekom
Jongerenwerker Druten en Wijchen
a.lasvanbennekom@meervoormekaar.nl
06 - 82 512 877

Milou-2 (website)

Milou van de Logt
Sociaal pedagogisch werker
Dagbegeleiding Druten
m.vandelogt@meervoormekaar.nl
06-28400857

Thea van Lotringen

Thea van Lotringen
Administratief Medewerker
Medewerker WijWijchen
Medewerker Communicatie
t.vanlotringen@meervoormekaar.nl
024 - 641 84 59

Gertie de Moor

Gertie de Moor
Sociaal pedagogisch werker
Dagbegeleiding Druten
g.demoor@meervoormekaar.nl
06-28400857

Leonie van den Nieuwenhuijzen

Leonie van den Nieuwenhuijzen
Ondersteuner Welzijnsdiensten
l.vandennieuwenhuijzen@meervoormekaar.nl
06-82539959

AnnetteNijhuis2021

Annette Nijhuis
Directeur/Bestuurder
a.nijhuis@meervoormekaar.nl
06 - 47 65 85 64

Maaike van Ooijen

Maaike van Ooijen
Medewerker OpStap en PlusBus
m.vanooijen@meervoormekaar.nl

Tessy website foto

Tessy Oosterbaan
Sociaal werker Wijchen
t.oosterbaan@meervoormekaar.nl      06-83014571

Bep Postema

Bep Postema
Receptioniste
b.postema@meervoormekaar.nl
024 - 641 84 59

Daniëlle Sanders

Daniëlle Sanders
Directiesecretaresse &
Medewerker OpStap
d.sanders@meervoormekaar.nl
024 - 641 84 59

Ruud-1 (website)

Ruud Schouten
Beleidsmedewerker & Coördinator Dagbegeleiding en Vervoersdiensten Druten en Wijchen
r.schouten@meervoormekaar.nl
024 - 641 84 59

RobinSchuurmans2021

Robin Schuurmans
Trainee
r.schuurmans@meervoormekaar.nl
06 - 06-39114134

Rick-6

Rick Sölez
Jongerenwerker Wijchen
r.solez@meervoormekaar.nl
06 - 39 11 41 38

Buurtbemiddeling Wijchen
buurtbemiddeling@meervoormekaar.nl
024 - 641 84 59

Mariëlle van Swaay

Mariëlle van Swaay
Sociaal werker Druten
m.vanswaay@meervoormekaar.nl
06 - 17 86 05 76

Frank Thijssen

Frank Thijssen
Assistent manager Wijchen
Sociaal werker Wijchen
f.thijssen@meervoormekaar.nl
06 - 39 11 41 37

Janneke-3 (website)

Janneke Verbeeten
Sociaal pedagogisch werker
Dagbegeleiding Druten
j.verbeeten@meervoormekaar.nl
06-28400857

Els Wilmink-2

Els Wilmink- van Well
Dorpsondersteuner
Bergharen/Hernen/Leur                    Sociaal werker Wijchen
e.wilmink@meervoormekaar.nl
06- 486 33 587

marcwebsitedefinitief

Marc Wisseborn
Sociaal werker Druten en Wijchen
m.wissseborn@meervoormekaar.nl
06-83214147